HAKKIMIZDA

LARA TENIS KULÜBÜ; Yapımı 2017 yılının Eylül ayında tamamlanan kulübümüz, 7000 m2'lik alan üzerine kurulu olup, bünyesinde 4’ü açık, 1’i kapalı olmak üzere toplam 5 adet toprak kort bulundurmaktadır. Aynı zamanda otopark, geniş seyir alanı, bahçe, bekleme salonu, vitamin bar, fotoğraf stüdyosu, kadın-erkek duş, wc ve soyunma odaları bulundurmaktadır.
Bir Hit Akademi kuruluşu olan Lara Tenis Kulübü ilk olarak 2017 yılının Eylül ayında "Hit Akademi Lara" adı altında hizmet vermeye başladı. Küçük yaşlarda tenise başlayan, birbirlerini yıllardır tanıyan, tenisi yaşamlarının merkezlerine almış 6 kişinin ( Musa ENGİN, Volkan KAYA, Özkan KAYA, Murat KAYA, Fırat KAYA,Özcan AKBABA ) amatör bir ruhla aynı çatı altında çalışma isteklerinin, daha sonra bir tenis kulübü kurma hayaliyle birleşmesiyle, Lara Tenis Kulübünün temelleri hızla atılmaya başlanmış ve bugünkü haline gelmiştir.
2020 yılının mayıs ayı itibariyle TTF (Türkiye Tenis Federasyonu) 'ye bağlı federe bir kulüp olarak hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ

Herkesi gerek çocuklar gerekse yetişkinleri mümkün olduğunca erken yaşta tenisle tanıştırmak eğitsel ve eğlenceli aktivitelerle motive ederek tenisi severek ve isteyerek yaptıkları bir spor dalı haline getirmektir.

VİZYONUMUZ

Bilimsel, yenilikçi , akılcı ,ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla öncelikle şehrimizde daha sonra da ülkemizde lider tenis akademisi olmak.